Pierwszy kocyk Twojego dziecka...

Pierwszy kocyk Twojego dziecka to nie tylko niezbędny element każdej wyprawki. Bez niego spokojny sen czasem nie jest możliwy a uśpienie staje się wyzwaniem. W ColorStories mamy dla Was naturalne kocyki o różnych właściwościach, aby zapewnić Maluchom maksymalny komfort przez cały rok. Wszystkie są mięciutkie, hipoalergiczne, bezpieczne dla skóry niemowląt, świetnie regulują ciepło i idealnie otulają. Wybierz idealny pierwszy kocyk dla Twojego dziecka.
Nasz bestseller, bawełniany kocyk CottonClassic to idealny pierwszy kocyk dla Twojego dziecka – 100% naturalny, mięciutki, świetnie reguluje ciepło i idealnie otula.
Zobacz produkty
Piękny, mięsisty koc wykonany ze 100% bawełny. Idealny prezent dla Mamy i całej rodziny.
Zobacz produkty
Bambusowo-bawełniane kocyki z kapturem. Jedwabiste, mięciutkie, całkowicie naturalne, hipoalergiczne. Zapewniają znakomitą termoregulację.
Zobacz produkty
Wełniany mieciutki kocyk Merino w naturalny sposób zadba o komfort i odpowiednią temperaturę Twojego Maluszka.
Zobacz produkty
Bawełniany kocyk ocieplony mięciutkim polarem idealnie sprawdzi się w chłodniejsze dni zarówno w domu jak i na spacerze.
Zobacz produkty
Połączyliśmy dla Was jedwabistość i przewiewność bambusa z mięsistą w dotyku, delikatną bawełną. Wszystko po to, aby zapewnić idealne otulenie i komfort na cieplejsze dni.
Zobacz produkty