OCHRANIACZE DO ŁÓŻECZEK

Uniwersalne mocowanie

Ochraniacz do łożeczka szyjemy z najwyższej jakości aksamitnej w dotyku, mięciutkiej bawełny. Wypełniamy go antyalergicznym, certyfikowanym wypełnieniem. Wszystko po to, aby zapewnić Waszemu Maluszkowi najwyższy komfort i zdrowy sen. Już od 1szych dni.

Sprawdź czemu warto go wybrać

Zobacz nasze produkty

Ochraniacze do łóżeczka

Ochraniacz do łóżeczka sprawi, że łóżeczko Twojego Maluszka zamieni się w przytulny senny kącik. W pierwszych miesiącach życia ma on za zadanie przede wszystkim chronić Maluszka przed chłodem i nadmierną ilością bodźców z otoczenia. Gdy troszkę podrośnie i zacznie się przemieszczać w łóżeczku, ochraniacz zabezpieczy go przed uderzeniem w szczebelki czy mogącym okazać się niebezpiecznym przełożeniem przez nie rączki lub nóżki. Wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły ochraniacze do łóżeczka dostępne w Colorstories to produkty, dzięki którym zwiększysz komfort swojej Pociechy, eliminując wiele zagrożeń. Są one mocowane na troczki, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do rozmiaru i wysokości Waszego łóżeczka. Nie są puchate i wypełnia je specjalna dość sztywna włóknina, dzięki czemu zminimalizowaliśmy ryzyko dla Maluszków.

Wysokiej jakości bawełna i certyfikowane, antyalergiczne wypełnienie

Ochraniacz na łóżeczko pozwala wypełnić przestrzeń znajdującą się między materacem a szczebelkami, tworząc barierę ochronną i skutecznie zabezpieczając Szkraba przed niechcianym wypadkiem. Co więcej, zmniejsza on ilość bodźców i wrażeń jakie docierają do Maluszka z zewnątrz i w ten sposób pomaga mu się wyciszyć i spokojnie zasnąć. Nasze produkty, których zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa Maluszków są szyte z najwyższej jakości, niezwykle mięciutkiej bawełny, natomiast ich wypełnienie stanowi wysokiej klasy antyalergiczna poliestrowa włóknina wyprodukowana w Polsce. Tkaniny, jakie wykorzystujemy do tworzenia naszych ochraniaczy, mają certyfikat „Tekstylia Godne Zaufania”, dzięki czemu możesz mieć całkowitą pewność, że w ich składzie nie znajdziesz żadnych substancji szkodliwych dla delikatnej i wrażliwej skóry Twojego Szczęścia.

Zadbaj o w pełni bezpieczny sen Twojego Maluszka

Wykonany z aksamitnej w dotyku, mięciutkiej bawełny pokrywającej antyalergiczne wypełnienie ochraniacz do łóżeczka nie tylko zamortyzuje ewentualne wstrząsy, ale także skuteczne ochroni Twojego Maluszka przed zimnem i przeciągami. Wszystko, po to, aby zapewnić mu najwyższy komfort oraz zdrowy, niczym niezakłócony sen. W Colorstories znajdziesz produkty w rozmaitych kolorach i wzorach, które z łatwością dopasujesz między innymi do pościeli oraz kocyków również dostępnych w naszej ofercie.