ColorStories, because we really care.

Tworzymy wyjątkowe produkty z duszą i troską o detale. Ponieważ nam nie jest wszystko jedno.

 

W ColorStories wierzymy, że pokój małego dziecka to szczególne miejsce, pełne magii, marzeń i kolorowych snów. Dlatego projektujemy nie-zwykłe rzeczy z duszą, które nie tylko stymulują rozwój maluchów, ale również zapewniają im maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze produkty są projektowane i produkowane w Polsce. Projektujemy współpracując z wybitnymi polskimi rysownikami. Każdy nasz produkt jest starannie wykończony, przetestowany, uszyty z najlepszej jakości materiałów. Wszystko to po to, abyście mogli spać spokojnie i śnić kolorowo.

 

Nasze hasło to Beacause we really care (Ponieważ nam nie jest wszystko jedno). To nie jest slogan wiszacy na ścianie. To wartość, którą kierujemy się we wsztstkim co robimy. Dlatego oprócz produktów staramy się aby również jakosć najszej obsługi i Wasze zadowolenie były na najwyższym poziomie. Zapraszamy Was serdecznie do programów rabatowych dla stałych klientów oraz polecania ColorStories innym. Z wielką radością odwdzięczymy się za to, że pomagacie nam się rowijać.

Zapraszamy Was również do dołączenia do nas na faceooku: https://www.facebook.com/COLORSTORIES.pl.NIEBANALNYdesignDLAdzieci?ref=hl ColorStories na Facebooku

 

Dbamy nie tylko o maluchy, ale również o ich mamy. Chemy również namówić Was do odkrywania młodych, niesiecowych polskich firm tworzonych również czestwo przez mamy. Dlatego stworzyliśmy akcję Mama idzie na kawę, W 2014 dołączyło do nas 14 tysięcy mam i ponad 120 firm oraz kawiarni z całej Polski. Zapraszamy, poznajcie naszą inicjatywę: http://www.mamaidzienakawe.pl/.