RĘCZNIKI I MYJKI

bambusowe i bawełniane

Supermiękkie, bardzo deliatne, wyjątkowo chłonne i trwałe

Ręczniki i myjki dla niemowląt

W wyprawce niemowlęcej powinien znaleźć się nie tylko kocyk, ale także myjka, która ułatwi Wam codzienną pielęgnację i mięciutki, dobrze dopasowany ręcznik z kapturkiem, który pozwoli na otulenie całego ciałka Maluszka zaraz po wyjściu z kąpieli. Tego typu okrycie powinno być nie tylko odpowiednio chłonne, ale także wykonane z naturalnych, bezpiecznych dla skóry materiałów. Ponieważ doskonale znamy potrzeby naszych Maluchów, w trosce o ich delikatna skórę stworzyliśmy myjki i ręczniki kąpielowe dla niemowląt, które szyjemy przy użyciu starannie wyselekcjonowanych tkanin, dzięki czemu są niesamowicie milutkie w dotyku, doskonale chłonne i delikatne dla wymagającej skóry najmłodszych.

Praktyczne i wyjątkowo miękkie okrycia kąpielowe

W Colorstories doskonale wiemy, że nasze małe Szkraby potrzebują nie tylko delikatnego, ale także wyjątkowo mięciutkiego i przyjemnego otulenia po kąpieli. Dlatego każdy wyprodukowany przez nas ręcznik kąpielowy dla niemowlaka został stworzony z bezpiecznych i wyjątkowo chłonnych tkanin, które szybko i skutecznie osuszają maleńkie ciałko. Dzięki temu, że skutecznie pochłaniają resztki wody znajdującej się w pod kolanami, w zgięciach łokci i pod paszkami, nie przyczyniają się do powstania podrażnień. Wysoka chłonność stosowanych materiałów sprawia, że nasze okrycia są dopasowane do specyficznych potrzeb najmłodszych i nie wymagają długiego pocierania skóry, a wręcz przeciwnie – jedynie przyjemnego otulenia. Doskonale sprawdzą się nie tylko podczas wieczornej kąpieli, ale także po pluskaniu w basenie czy zabawach nad brzegiem morza.

Zadbaj o najdelikatniejsze otulenie dziecięcego ciałka!

Bawełniany lub bambusowy ręcznik z kapturkiem to komfortowe rozwiązanie, którego wręcz nie może zabraknąć w szafie małego człowieka. Okrycia, które dla Was szyjemy są tworzone od początku do końca w Polsce, przy wykorzystaniu najwyższej jakości tkaniny frotte oraz wyselekcjonowanych włókien bambusa, które poza tym, że są niebywale mięciutkie, świetnie chłoną wodę nawet po wielu praniach.